VOORZITTER ROB BOSMA LEGT FUNCTIE NEER NA DIT SEIZOEN

VOORZITTER ROB BOSMA LEGT FUNCTIE NEER NA DIT SEIZOEN

Een nieuwjaarsreceptie die nieuws bevatte. Zo mogen we het wel omschrijven. Voorzitter Rob Bosma van VDL vertelde in een goed gevulde kantine, waar ook het gemeentebestuur ruim was vertegenwoordigd en waar de selectie net was teruggekeerd van een intensief trainingskamp in Friesland, dat hij na 18 jaar een punt zet achter zijn werk als eerste man in het bestuur van VDL.

Het kwam pas aan het eind van zijn speech, maar het was wel een verrassende boodschap voor de leden van VDL. Bosma wil op een sjieke manier de voorzittershamer overdragen. Hij wil helpen om een opvolger te vinden, maakt het seizoen gewoon af en hoopt ook de nieuwe kandidaat nog in te werken. ,,Door tijdig duidelijkheid te verschaffen, hoop ik de vereniging lucht te geven om samen te zorgen voor een goede opvolging'', aldus de man, onder wiens voorzitterschap met de hulp van veel vrijwilligers en sterke figuren binnen het kader grote projecten van de grond zijn gekomen.

JUBILEUMJAAR VDL

Bosma keek verder terug op een fraai jubileumjaar, waarbij hij in ging op de viering tijdens een zonovergoten dag in mei. ,,We hadden een prachtige receptie op ons mooie buitenterras. Onze burgemeester en de KNVB hadden mooie woorden over voor onze vereniging. Een van de hoogtepunten was het Lid worden in de orde van Oranje Nassau van 3 van onze leden, Marius de Bruin, André Verbrugge en Ton van Es. Het werd al met al een mooie warme bijeenkomst waar vele herinneringen tot in de late uurtjes werden opgehaald.''

ANDERE JUBILARISSEN

2019 is ook het jaar dat ons prachtig icoon Gre vd Sluis 80 jaar is geworden! Dat werd door de voorzitter met nadruk gesteld. Gre hoort bij VDL en het was goed dat bij haar inzet voor de club en haar eigen 'jubileumtje' werd stilgestaan.

Daarnaast werden tijdens de nieuwjaarsreceptie weer tal van prominenten gehuldigd vanwege hun lange lidmaatschap en vooral hun inzet bij de club. 

25 jaar lid: Ruud Bos, John Bekker, Michel v Ast, Rick Doorschot en Kevin vd Kraan

 Maar het kan nog veel gekker. Maar liefst 50 jaar lid zijn Hans Luttikhuis, Jozef Klein en Frans van Ditshuizen. Zijn werden uiteraard ook naar voren gehaald. Alle drie hebben ze een grote staat van dienst, maar Hans Luttikhuis in het bijzonder levert nog grote bijdragen aan het floreren van de voetbalclub VDL. Geen jaar gaat voorbij waarin hij de selectie op een geweldige manier ondersteunt. En dat al decennia lang. Een groot applaus is op zijn plaats.

Geen officieel jubileum maar 70 jaar lid zijn onze ereleden: Marius de Bruin en Gijs Brinkman.

HEDEN EN TOEKOMST

Bosma vervolgde: ,,Nu hebben we als vereniging een jaar waarin we op adem aan het komen zijn. Bestuurlijk zijn we ons aan het herinrichten. Financieel maken we een pas op de plaats. We zijn ons aan het hergroeperen en heroriënteren om het verenigingsklimaat met alles wat daarbij komt kijken, verder te ontwikkelen. Na een verbouwing met zo’n impact is het logisch dat veel routines veranderen, zowel logistiek, organisatorisch als het gevoel.

Kortom; we moeten ons nu richten op het optimaliseren van alle zaken die het huidige complex, als “amateur”- voetbalvereniging kan faciliteren. Zo heeft bijvoorbeeld Fysiotherapie praktijk Jip Rechtop een dependance op ons complex geopend.

ACCOMMODATIE

Er is veel gebeurd in het afgelopen jaar. Een nieuwe entree is voor iedereen zichtbaar. Deze is in gebruik genomen en is een kado vanwege ons 100-jarig bestaan van onze hoofdsponsor Hooymeijer. We zullen dit bedrijf en sponsor Marco de Groot daarvoor tot in de lengte der jaren dankbaar voor zijn.

 • In het voorjaar is de riolering volledig gerenoveerd, waardoor we hopelijk geen overstromingen meer in de keuken en kantine hebben. 
 • In mei is een nieuwe speeltuin in gebruik genomen
 • In juli is een buitentoilet met baby-room geopend
 • In het najaar zijn de grote koelcellen en koelkasten vernieuwd.
 • De keuken heeft nu z’n eigen pinapparaat.
 • In december is begonnen alle veldverlichting te vervangen door led-verlichting. Veld 1 heeft inmiddels led-verlichting. Nog deze maand wordt ook op veld 2, 3 en 4 led-verlichting gemonteerd. Hiermee wordt weer een belangrijke stap gezet ons complex volledig duurzaam in te richten.
 • Allemaal mogelijk dankzij de inzet van onze Accommodatiecommissie, die alle weken in het jaar bezig is onze accommodatie te onderhouden en te verbeteren.

Die accommodatiecommissie is al vaak geroemd en terecht. We kennen de mannen die daar trouw actief zijn. Maar laat ik er nog eentje uit halen. Arie Borst, de broer van Jan Borst, is een vrijwilliger die zijn werk in alle stilte doet. Hij laat geen moment onbenut om het complex te fatsoeneren. Dat doet hij met name in het groenwerk en daar zijn we hem zeer dankbaar voor.

 VDL SPORTIEF 

 • De selectie is net terug van een zeer geslaagd trainingskamp.
  Het 1e heeft de weg omhoog gevonden met een goede serie wedstrijden de laatste weken voor de winterstop.
  Het tweede blijkt wederom een hechte groep waarin ook jonge talenten zich goed kunnen ontwikkelen.
  VDL is trots dat 85 procent van de spelers van de selectie uit eigen jeugd komt
  We hebben een florerende meiden en dames afdeling.
  Daar omheen zit uitstekend kader en we bezitten enthousiaste speelsters. Het blijft het mooi om te zien dat we de grootste afdeling hebben van de omliggende clubs.
  Verder zijn we enorm trots op de ontwikkeling van diverse teams bij de jongens.
  Met name de 0/11 en 0/13 bij de jongens zijn zeer talentvol. Zij hebben een uitstekend half jaar achter de rug in de 1e klasse.
  Schitterend verderder dat we winterkampioenen hebben met MO15 en 0/13-1.
  Maar ook de 0/11-4 is kampioen.
  VDL draait niet alleen om de eerste teams maar iedereen is gelijk. 
  We zijn als bestuur trots dat weer een aantal nieuwe trainers en leiders zich willen inzetten voor de jeugd.
  De lagere senioren teams zijn al jaren stabiele factor binnen de club.
  3e tm 7e zijn gezellige teams die zorgen voor extra sfeer binnen de vereniging

BEWONDERING

Met heel veel bewondering, respect en ontzag kijk ik naar deze vereniging. De historie de aard en visie van de club zijn prachtig.

Gewoon, gewoon en daardoor speciaal. De bestuurders, de medewerkers/vrijwilligers, de begeleiders van het voetbal (scheidsrechters, coaches, trainers etc) de leden.

Maar ook de mensen en partijen die VDL een warm hart toedragen of zijn gaan toedragen. VDL is een sociaal bindmiddel geworden, dat hebben we maar mooi voor elkaar. Ik ben trots en ben dankbaar dat ik zo’n 18 jaar deel uit heb mogen maken van het bestuur. Komende ledenvergadering zal ik mij niet herkiesbaar stellen. Het wordt tijd om bestuurlijk te vernieuwen of verversen.

Ik wens jullie namens het bestuur een mooi, sportief en vooral gezond 2019!

Proost.

 

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

 • Windmill
  Windmill
 • Jété woonidee
  Jété woonidee
 • Schilderwerken Wim Brouwer
  Schilderwerken Wim Brouwer
 • Sportcentrum Life
  Sportcentrum Life
 • FDC Putman
  FDC Putman
 • Hoek Glas
  Hoek Glas
 • Dairco
  Dairco
 • Ernst Abbas
  Ernst Abbas
 • Lassooij en Partners
  Lassooij en Partners
 • Hooymeijer
  Hooymeijer
 • IJdo Financiële Dienstverlening
  IJdo Financiële Dienstverlening
 • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  Patisserie Chocolaterie Holtkamp
 • Restaurant De Ridderhof
  Restaurant De Ridderhof
 • Delta Dierenartsen
  Delta Dierenartsen
 • Slier & Partners
  Slier & Partners
 • Byonda Kroon Fotografie
  Byonda Kroon Fotografie
 • Rabobank
  Rabobank
 • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
 • Eetcafe De Dijk
  Eetcafe De Dijk
 • Bouwbedrijf Borsboom
  Bouwbedrijf Borsboom
 • De Salon
  De Salon
 • HBI Installaties
  HBI Installaties
 • Van Dijk Maasland BV
  Van Dijk Maasland BV
 • Verhagen Vastgoedonderhoud
  Verhagen Vastgoedonderhoud
 • Smit Maassluis BV
  Smit Maassluis BV
 • Pro Intermediair
  Pro Intermediair
 • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
 • Accept Systems
  Accept Systems
 • Combinatie Civiele Technieken BV
  Combinatie Civiele Technieken BV
 • Arrow Grafitotaal
  Arrow Grafitotaal
 • Heineken
  Heineken
 • Wens Uitzendbureau
  Wens Uitzendbureau
 • Wallcare
  Wallcare
 • SH Global Shipping
  SH Global Shipping
 • ING
  ING
 • Kugeko
  Kugeko
 • Johan van Balen BV
  Johan van Balen BV
 • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  Wissenburg Jacht & Autobedrijf
 • Klasmann-Deilmann Benelux
  Klasmann-Deilmann Benelux
 • Staelduinsebos
  Staelduinsebos
 • Huijzer en Renzen advocaten
  Huijzer en Renzen advocaten
 • Hotel Maassluis
  Hotel Maassluis
 • Alfa Grieks Restaurant
  Alfa Grieks Restaurant
 • Van Stenis Notarishuis
  Van Stenis Notarishuis
 • Multikeukenenbad.nl
  Multikeukenenbad.nl
 • Argeweb
  Argeweb
 • Van Kortenhof
  Van Kortenhof
 • Vecom
  Vecom
 • Manege Middenhof
  Manege Middenhof
 • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
 • Marien van Eijmeren
  Marien van Eijmeren
 • Funny Kids Store
  Funny Kids Store
 • Slager en Zandbergen Transport
  Slager en Zandbergen Transport
 • Euro Products
  Euro Products
 • M&M Tomaello
  M&M Tomaello
 • VHC Kreko Moerdijk
  VHC Kreko Moerdijk
 • Toll
  Toll
 • Lely Industries
  Lely Industries
 • P. Looije
  P. Looije
 • Automobielbedrijf Noorddijk
  Automobielbedrijf Noorddijk
 • Jip Regtop Fysiotherapie
  Jip Regtop Fysiotherapie
 • Solutions Uitzendbureau
  Solutions Uitzendbureau
 • Rene Verhagen Schilderwerken
  Rene Verhagen Schilderwerken
 • Dierenboetiek Zwarte Zee
  Dierenboetiek Zwarte Zee
 • Meuva BV
  Meuva BV
 • Rookvrije Generatie
  Rookvrije Generatie
 • RM Coatings
  RM Coatings
 • Allport Netherlands
  Allport Netherlands
 • NDS
  NDS