VDL VERNIEUWT MET PROFESSIONELE INNING VAN CONTRIBUTIE

VDL VERNIEUWT MET PROFESSIONELE INNING VAN CONTRIBUTIE

 

 

Contributie innen bij de leden van een voetbalclub is al jaren een tijd- en energieslurpende bezigheid. We werken met vrijwilligers en dan is het zonde om een extreem deel van alle tijd bij de club in het stukje contributie te blijven steken.

Om er voor te zorgen dat we de tijd van onze vrijwilligers in de financiële administratie ook aan andere, voor de club oh zo belangrijke zaken kunnen besteden, gaat VDL een samenwerking aan met NIKKI, een professioneel bedrijf dat vanaf het seizoen 2020-2021 de contributie int.

Ook voor de leden zelf wordt het eenvoudiger. Geen incassoformulieren meer invullen, maar zoals steeds meer gebruikelijk in deze tijd via IDEAL of een ‘tikkie’!

Onze voetbalvereniging heeft al buitengewone inspanningen geleverd om in deze coronatijden stevig en recht overeind te blijven.  Maar we hebben natuurlijk met z’n allen wel te maken met uitdagingen.

Samen, alleen samen, kunnen we onze club nu en in de toekomst bloeiend houden. Dat doen we door mee te gaan in onze tijd en vernieuwingen soepel te laten verlopen. Het is bedoeld om uw kinderen en u nog meer voetbalplezier te geven voor vele jaren.

 

HOE GAAT HET IN ZIJN WERK?

 

Concreet betekent de samenwerking met NIKKI dat zij uw contributie via het NIKKI-systeem verwerken. Bij maandelijkse termijnbetalingen ontvangt u steeds een e-mail als herinnering, hierin is een iDEAL-betaallink openomen. Bij de betaling van contributie per maandelijkse termijn worden administratiekosten in rekening gebracht. Wanneer u de contributie liever in één keer wenst te voldoen vervallen deze administratiekosten.

U ontvangt in september de eerste e-mail met daarin de iDEAL-betaallink voor de betaling van de eerste termijn van de totaal te betalen contributie van het komende seizoen ’20 – ‘21 die verdeeld wordt over 6 maandelijkse termijnen. Vervolgens ontvangt u iedere maand een nieuwe e-mail voorzien van een iDEAL-betaallink om uw betaling te vergemakkelijken voor de daaropvolgende termijnen.

Tevens zit in deze eerste e-mail ook een iDEAL-betaallink om de betaling in één keer te voldoen, waardoor de administratiekosten van NIKKI automatisch komen te vervallen. 

WAT MOET IK DOEN ALS IK IN SEPTEMBER GEEN BERICHT ONTVANG?

Wanneer u in september geen bericht heeft ontvangen van NIKKI, verzoeken wij u een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Stuur in deze e-mail altijd uw juiste persoonsgegevens (naam, postadres, e-mailadres en  telefoonnummer) mee en laat in uw e-mail altijd duidelijk weten van welke vereniging u lid bent, omdat NIKKI van meerdere sportclubs de inning van contributiegelden verzorgt.

 

Administratiekosten termijnbetalingen

 

Met het bestuur is een vast bedrag afgesproken m.b.t. de administratiekosten in het geval van maandelijkse termijnbetalingen. Deze administratiekosten bedragen 10% van uw contributie, met een maximum van € 19,- per seizoen. Deze kosten worden opgeteld bij de contributie wanneer u in maandelijkse termijnen betaalt.   

Mocht u ondanks deze uitleg nog vragen hebben, verwijzen wij u door naar de website van NIKKI; www.nikki.nl

 

Vergoedingen via derden

 

Wanneer u gebruik maakt van een (gemeentelijke)vergoeding om de contributie te voldoen, dient u deze zelf aan te vragen. Neem tijdig contact op met uw mediator of desbetreffende persoon om dit in werking te stellen. In het geval u gebruik maakt van een vergoeding dient u tevens NIKKI hiervan op de hoogte te stellen. Wanneer de vergoeding is ontvangen zal NIKKI eventueel contact met u opnemen, wanneer er nog een resterend bedrag open blijft staan. Dit resterende bedrag dient u zelf aan NIKKI te voldoen.

 

Let op! 

 

Met het bestuur zijn een aantal vaste afspraken gemaakt die NIKKI en het bestuur zullen volgen gedurende het seizoen:

 1. Indien wenselijk kunt u, op verzoek, rechtstreeks betalen op het bankrekeningnummer van NIKKI, informeer hier naar per e-mail op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  
 2. De gehele communicatie betreffende de inning van onze contributiegelden ligt in handen van NIKKI, al uw vragen en verzoeken omtrent de contributiebetaling kunt u per e-mail aan hen voorleggen.
 3. De vereniging kan gedurende het seizoen geen contante betalingen aannemen, de vereniging zal u doorverwijzen naar NIKKI.
 4. NIKKI heeft toestemming van de vereniging om bij uitblijven van betalingen een incassobureau in te schakelen, natuurlijk gaan wij als bestuur en NIKKI als onze partner ervan uit dat dit niet nodig zal zijn.

Verder is het volgende nog van belang voor nieuwe leden die zich aanmelden via het online aanmeldformulier. De site is helaas nog niet aangepast op de nieuwe situatie. Hier moet u gewoon aangeven dat u akkoord gaat met een automatisch incasso en wat vooral van belang is dat u het juiste email adres hier invult voor het incasseren van de contributie. Via dit adres zult u benaderd worden door NIKKI voor de betaling van de contributie en kunt u dus ook gewoon in termijnen betalen mocht u dat willen.

 

NIKKI gaat samen met ons en u voor goud, dus laten we dan ook één van de belangrijkste pijlers van onze club met elkaar bewaken; de contributie is een belangrijk onderdeel voor het bestaan van de club.

 

Bedankt voor uw medewerking en heel veel succes tijdens het nieuwe seizoen ’20 – ’21!

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

 • Windmill
  Windmill
 • Huijzer en Renzen advocaten
  Huijzer en Renzen advocaten
 • Hotel Maassluis
  Hotel Maassluis
 • Van Kortenhof
  Van Kortenhof
 • Smit Maassluis BV
  Smit Maassluis BV
 • FDC Putman
  FDC Putman
 • NDS
  NDS
 • Lassooij en Partners
  Lassooij en Partners
 • Rabobank
  Rabobank
 • Manege Middenhof
  Manege Middenhof
 • P. Looije
  P. Looije
 • Lely Industries
  Lely Industries
 • Marien van Eijmeren
  Marien van Eijmeren
 • Byonda Kroon Fotografie
  Byonda Kroon Fotografie
 • Solutions Uitzendbureau
  Solutions Uitzendbureau
 • Accept Systems
  Accept Systems
 • Alfa Grieks Restaurant
  Alfa Grieks Restaurant
 • Pro Intermediair
  Pro Intermediair
 • Jip Regtop Fysiotherapie
  Jip Regtop Fysiotherapie
 • Hoek Glas
  Hoek Glas
 • Funny Kids Store
  Funny Kids Store
 • Combinatie Civiele Technieken BV
  Combinatie Civiele Technieken BV
 • Johan van Balen BV
  Johan van Balen BV
 • HBI Installaties
  HBI Installaties
 • Dierenboetiek Zwarte Zee
  Dierenboetiek Zwarte Zee
 • VHC Kreko Moerdijk
  VHC Kreko Moerdijk
 • Van Stenis Notarishuis
  Van Stenis Notarishuis
 • SH Global Shipping
  SH Global Shipping
 • Vecom
  Vecom
 • Meuva BV
  Meuva BV
 • Schilderwerken Wim Brouwer
  Schilderwerken Wim Brouwer
 • Klasmann-Deilmann Benelux
  Klasmann-Deilmann Benelux
 • Eetcafe De Dijk
  Eetcafe De Dijk
 • Sportcentrum Life
  Sportcentrum Life
 • Allport Netherlands
  Allport Netherlands
 • M&M Tomaello
  M&M Tomaello
 • Automobielbedrijf Noorddijk
  Automobielbedrijf Noorddijk
 • Kugeko
  Kugeko
 • Argeweb
  Argeweb
 • Euro Products
  Euro Products
 • Van Dijk Maasland BV
  Van Dijk Maasland BV
 • Multikeukenenbad.nl
  Multikeukenenbad.nl
 • Hooymeijer
  Hooymeijer
 • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  Wissenburg Jacht & Autobedrijf
 • RM Coatings
  RM Coatings
 • Toll
  Toll
 • De Salon
  De Salon
 • Rookvrije Generatie
  Rookvrije Generatie
 • Delta Dierenartsen
  Delta Dierenartsen
 • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  Patisserie Chocolaterie Holtkamp
 • Staelduinsebos
  Staelduinsebos
 • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
 • Restaurant De Ridderhof
  Restaurant De Ridderhof
 • Bouwbedrijf Borsboom
  Bouwbedrijf Borsboom
 • Wens Uitzendbureau
  Wens Uitzendbureau
 • Rene Verhagen Schilderwerken
  Rene Verhagen Schilderwerken
 • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
 • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
 • Verhagen Vastgoedonderhoud
  Verhagen Vastgoedonderhoud
 • Slier & Partners
  Slier & Partners
 • Wallcare
  Wallcare
 • ING
  ING
 • Dairco
  Dairco
 • Slager en Zandbergen Transport
  Slager en Zandbergen Transport
 • Arrow Grafitotaal
  Arrow Grafitotaal
 • Jété woonidee
  Jété woonidee
 • Heineken
  Heineken
 • Ernst Abbas
  Ernst Abbas
 • IJdo Financiële Dienstverlening
  IJdo Financiële Dienstverlening