MELVIN LOUWEN SPELER VAN HET JAAR BIJ VDL

MELVIN LOUWEN SPELER VAN HET JAAR BIJ VDL

Met een grote meerderheid van stemmen is Melvin Louwen bij VDL donderdagavond uitgeroepen tot voetballer van het jaar in het seizoen 2015-2016. Op deze plek feliciteren we de verdiende winnaar van harte.

Melvin heeft al meer dan 300 wedstrijden achter zijn naam staan in het eerste elftal. In het rapport van de jury over dit seizoen staat dat hij alle wedstrijden een voldoende of hoger heeft gescoord. Zijn rushes langs de lijn zijn beroemd en berucht voor elke analist van onze tegenstanders. 

Het mooie is dat deze eerste elftalspeler in vele opzichten een voorbeeld is binnen de vereniging. Het feit dat hij al jaren binnen de groep de koosnaam 'Mellie' heeft, onderstreept zijn warmte en sympathie als mens. Daarnaast geeft hij ook nog eens training aan de allerkleinsten bij onze vereniging.

Sinds enige tijd is zijn zoontje Kai (4 jaar pas) ook nog eens uitgegroeid tot de officieuze mascotte van de selectie. Het blonde mannetje voelt zich thuis in de kleedkamer op wedstrijddagen en wordt door iedereen op handen gedragen.

Melvin, die met VDL vijf jaar terug promoveerde naar de 2e klasse, heeft best wel eens de kans gekregen om bij andere verenigingen te gaan spelen, maar daar heeft hij net als het gros van de spelers in de selectie nooit oren naar gehad. Hij is de club trouw gebleven en beseft goed dat de sfeer, warmte en gezelligheid van onze vereniging hem ook zoveel te bieden heeft. 

[caption id="attachment_3465" align="aligncenter" width="640"]Arwin Verburgh met de terechte winnaar, Melvin toont trots zijn gouden schoen Arwin Verburgh met de terechte winnaar, Melvin toont trots zijn gouden schoen[/caption]

NICK BUURON TOPSCORER SEIZOEN 2015-2016

Dat onze spits Nick Buuron deze avond de prijs voor topscorer kreeg uitgereikt, was in vele opzichten bijzonder. In de eerste plaats omdat hij 9 doelpunten in 11 wedstrijden scoorde. Een fenomenaal gemiddelde voor een spits in het amateurvoetbal. Daarna beleefde hij kort na de winter een ongeluk op de training, waarbij hij een ongelooflijk zware blessure aan zijn schouder opliep. Nick scheurde zo ongeveer elke pees af die er in het schoudergewricht zit. VDL heeft hem zwaar moeten missen en we weten ook zeker dat we met Nick erbij een rol hadden kunnen blijven spelen in de top van de 2e klasse, net als een jaar eerder.

Tegelijkertijd is de prijs van topscorer voor Nick een enorme motivatie richting het nieuwe seizoen. Hij weet dat hij bij VDL de steun geniet van de volledige selectie, enorm goed in de groep ligt en is uitgegroeid tot een leider. De vriendschap met velen is er bij gekomen, bovenop zijn goede prestaties. Het feit dat hij het hele seizoen bij de groep is gebleven en moreel altijd achter het team stond, heeft zowel de technische staf als de spelergroep enorm gewaardeerd. Klasse Nick!

[caption id="attachment_3469" align="aligncenter" width="620"]Nick Buuron trots naast assistent Glenn vd Kraan Nick Buuron trots naast assistent Glenn vd Kraan[/caption]

JOHN BEKKER KRIJGT HILARISCHE PRIJS: MOPPERKANT VAN HET JAAR

Elk jaar bibberen de spelers weer op de voetballer van het jaar-avond. Aan wie reikt trainer Arwin die hilarische prijs 'Mopperkont van het jaar' uit? Niemand wil hem, en toch vindt de groep het geweldig als de prijs er weer uit gaat. Het is de echte voetbalhumor van de kleedkamer. John Bekker is het slachtoffer van 2016. Een mopperkont met een positieve inslag, zegt de jury. ,,Want John moppert wel, maar doet er zelf ook wat aan om dingen die fout gaan op te lossen, zodat hij er niet meer over hoeft te mopperen.''

[caption id="attachment_3471" align="aligncenter" width="620"]John Bekker kreeg de meest speciale prijs van Arwin John Bekker kreeg de meest speciale prijs van Arwin[/caption]

WAARDERING VOOR DE VRIJWILLIGERS CEES, WILLIAM EN JAN

Ook een selectie als die van VDL kan niet zonder geweldige vrijwilligers. Daarom is het fantastisch om het hele jaar de steun te hebben van grensrechter Cees Louwen, elftalleider William Brinkman (2e) en Jan Bekker (1e). Voor hen namens de selectie een dik verdiende borrel als dank voor hun inzet

[caption id="attachment_3473" align="aligncenter" width="620"]Zonder deze mannen konden ze het niet bij de VDL-selectie: Cees, William en Jan. Zonder deze mannen konden ze het niet bij de VDL-selectie: Cees, William en Jan.[/caption]

RYAN DE ROO TALENT VAN HET JAAR

Ryan heeft zich de afgelopen maanden goed door ontwikkeld. VDL geeft jeugd een kans en daar is hij het bewijs van. Met name op de positie van laatste man groeit Ryan. Hij is koopsters, snel en houdt het overzicht. Binnen de selectie is hij super positief en leergierig. Ryan, blijf je ontwikkelen!

[caption id="attachment_3475" align="aligncenter" width="582"]Dennis de Vette is als trainer trots op de ontwikkeling van Ryan de Roo Dennis de Vette is als trainer trots op de ontwikkeling van Ryan de Roo[/caption]

TECHNISCHE STAF MAG TROTS ZIJN OP BEHOUD VAN 2E KLASSE

Heel even kruipen ze voor de fotograaf nog even bij elkaar, de technische staf van VDL, die trots mag zijn dat het eerste elftal zich opnieuw moeiteloos in de 2e klasse kon handhaven. Door blessures was de tweede helft van de competitie er een met hobbels, maar die zijn allemaal weer prima overwonnen. Een mooi einde van het seizoen!

[caption id="attachment_3477" align="aligncenter" width="620"]De technische staf van VDL, Henny Brinkman, Hans Luttikhuis, Glenn vd Kraan, Arwin Verburgh, Wim Ketting en Dennis de Vette De technische staf van VDL, Henny Brinkman, Hans Luttikhuis, Glenn vd Kraan, Arwin Verburgh, Wim Ketting en Dennis de Vette[/caption]

WINNAARS NOG EVEN BIJ ELKAAR

Buiten voor de kantine komen de winnaars nog even bij elkaar. Een prachtig plaatje!

[caption id="attachment_3479" align="aligncenter" width="620"]De drie winnaars bij elkaar, Ryan, Melvin en Nick De drie winnaars bij elkaar, Ryan, Melvin en Nick[/caption]

 

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

 • Slager en Zandbergen Transport
  Slager en Zandbergen Transport
 • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  Patisserie Chocolaterie Holtkamp
 • Eetcafe De Dijk
  Eetcafe De Dijk
 • RM Coatings
  RM Coatings
 • Slier & Partners
  Slier & Partners
 • Klasmann-Deilmann Benelux
  Klasmann-Deilmann Benelux
 • Combinatie Civiele Technieken BV
  Combinatie Civiele Technieken BV
 • Delta Dierenartsen
  Delta Dierenartsen
 • Multikeukenenbad.nl
  Multikeukenenbad.nl
 • Allport Netherlands
  Allport Netherlands
 • Ernst Abbas
  Ernst Abbas
 • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  Wissenburg Jacht & Autobedrijf
 • Sportcentrum Life
  Sportcentrum Life
 • Staelduinsebos
  Staelduinsebos
 • HBI Installaties
  HBI Installaties
 • Heineken
  Heineken
 • Jip Regtop Fysiotherapie
  Jip Regtop Fysiotherapie
 • Solutions Uitzendbureau
  Solutions Uitzendbureau
 • Verhagen Vastgoedonderhoud
  Verhagen Vastgoedonderhoud
 • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
 • Dierenboetiek Zwarte Zee
  Dierenboetiek Zwarte Zee
 • Hooymeijer
  Hooymeijer
 • Rookvrije Generatie
  Rookvrije Generatie
 • NDS
  NDS
 • Lely Industries
  Lely Industries
 • Rabobank
  Rabobank
 • Bouwbedrijf Borsboom
  Bouwbedrijf Borsboom
 • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
 • SH Global Shipping
  SH Global Shipping
 • De Salon
  De Salon
 • Smit Maassluis BV
  Smit Maassluis BV
 • Johan van Balen BV
  Johan van Balen BV
 • Schilderwerken Wim Brouwer
  Schilderwerken Wim Brouwer
 • IJdo Financiële Dienstverlening
  IJdo Financiële Dienstverlening
 • P. Looije
  P. Looije
 • Automobielbedrijf Noorddijk
  Automobielbedrijf Noorddijk
 • Vecom
  Vecom
 • Jété woonidee
  Jété woonidee
 • ING
  ING
 • Rene Verhagen Schilderwerken
  Rene Verhagen Schilderwerken
 • Van Dijk Maasland BV
  Van Dijk Maasland BV
 • Meuva BV
  Meuva BV
 • Pro Intermediair
  Pro Intermediair
 • Van Kortenhof
  Van Kortenhof
 • Argeweb
  Argeweb
 • Hotel Maassluis
  Hotel Maassluis
 • Funny Kids Store
  Funny Kids Store
 • Hoek Glas
  Hoek Glas
 • Arrow Grafitotaal
  Arrow Grafitotaal
 • Van Stenis Notarishuis
  Van Stenis Notarishuis
 • Dairco
  Dairco
 • Lassooij en Partners
  Lassooij en Partners
 • FDC Putman
  FDC Putman
 • Manege Middenhof
  Manege Middenhof
 • Accept Systems
  Accept Systems
 • Alfa Grieks Restaurant
  Alfa Grieks Restaurant
 • M&M Tomaello
  M&M Tomaello
 • Byonda Kroon Fotografie
  Byonda Kroon Fotografie
 • VHC Kreko Moerdijk
  VHC Kreko Moerdijk
 • Toll
  Toll
 • Windmill
  Windmill
 • Restaurant De Ridderhof
  Restaurant De Ridderhof
 • Huijzer en Renzen advocaten
  Huijzer en Renzen advocaten
 • Wallcare
  Wallcare
 • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
 • Marien van Eijmeren
  Marien van Eijmeren
 • Wens Uitzendbureau
  Wens Uitzendbureau
 • Kugeko
  Kugeko
 • Euro Products
  Euro Products