JORDI CUIJPERS MAN VAN DE WEDSTRIJD BIJ VDL D1

JORDI CUIJPERS MAN VAN DE WEDSTRIJD BIJ VDL D1

We hebben natuurlijk vaak bij het eerste elftal van VDL een man van de wedstrijd. Dat is leuk als je daar wordt uitgeroepen tot de beste van de hele zaterdag. Vandaag was die Hooymeijer Man of the match uitverkiezing een keer niet voor een speler van het eerste elftal, maar bij uitzondering voor jeugdkeeper Jordi Cuijpers.

[caption id="attachment_5293" align="aligncenter" width="350"]Jordi Cuijpers is een talentvolle keeper in de opleiding van VDL Jordi Cuijpers is een talentvolle keeper in de opleiding van VDL[/caption]

Wat hij in de D1 klaarspeelde, was eigenlijk ongelooflijk. Tegen Botlek zorgde hij voor een subliem optreden, waarbij hij de ene na de andere sensationele redding maakte. Een jeugdige keeper zo ongelooflijk zien groeien, zien ontwikkelen en met passie zien trainen en spelen is eigenlijk net zo’n genot als bij het eerste elftal van de club een speler zien schitteren.

Jordi staat ook een beetje symbool voor de houding en mentaliteit die je in een fijne club graag terugziet. Bescheiden, levend voor zijn sport en ook buiten het veld een sportieve jongen.

In de wedstrijd tegen Botlek had VDL het niet makkelijk. Het was een prachtduel in een hoog tempo, waarbij het spel op en neer ging. Het hele team knokte hard, maar op kritieke momenten ranselde Jordi dus de bal uit de hoeken.

De prestaties van deze kleine man zijn ook het werk van zijn keeperstrainer Peter Quack, die in weer en wind het hele jaar met hem (en andere keepers) bezig is. Petje van voor Peet en voor de klik met de door hem getrainde spelers.

Het mooie is dat als je zelf de nul houdt, de kans groot is dat je met één klein kansje een wedstrijd kunt winnen. En die kans kwam, toen Senna Penning in de zestien werd neergelegd en VDL D1 een penalty kreeg: 1-0. Punten in de tas!

VDL 1 verlies in Hoek van Holland

En ons eerste elftal zelf dan? Ja, dat ging uiteindelijk met 3-1 onderuit in de regioderby bij HVC in Hoek van Holland. Rodney Remmerswaal maakte de enige treffer voor onze blauw-witten, die gelukkig de concurrenten ook punten zagen verspelen. Het blijft daardoor spannend in de 2e klasse.

VDL was overigens verre van kansloos. De mannen van Arwin Verburgh konden zelf diverse keren scoren, maar vergaten heel lang de trekker over te halen als ze in het strafschopgebied van de ‘Hoekenezen’ kwamen.

Belangrijk is dat het elftal wel de juiste spirit heeft en die ook in de slotfase van de competitie wil tonen. Al wisten we dat de onderlinge verhoudingen wel goed zitten toen we deze week zagen hoe sterk de verbondenheid was met spits Rodney Remmerswaal, die afscheid moest nemen van zijn vader. De hele selectie was aanwezig op donderdagavond bij de condoleance en een dag later hadden de mannen nagenoeg allemaal weer vrij genomen van hun werk om bij de afscheidsplechtigheid te zijn.

Opening nieuwe kleedkamers duurt niet lang

In de avonduren zag je dit weekeinde nog grote werkzaamheden plaats vinden op het sportcomplex van VDL. In het het nieuwe kleedkamergebouw werd koortsachtig gewerkt door bouwvakkers, die door gingen met het afwerken van vloeren en plinten. Om zodoende de boel klaar te hebben als maandag de schilders de boel gaan afwerken.

[caption id="attachment_5297" align="aligncenter" width="640"]DE NIEUWE ACCOMMODATIE IS NIET VER WEG MEER VAN EEN GRANDIOZE OPENING DE NIEUWE ACCOMMODATIE IS NIET VER WEG MEER VAN EEN GRANDIOZE OPENING[/caption]

Het zal duidelijk zijn dat de opening van het nieuwe clubgebouw met alle fonkelnieuwe kleedkamers niet heel lang meer gaat duren. Als vereniging zijn we er trots op dat de teams zoveel geduld hebben getoond en zonder mokken in de portocabins hebben omgekleed zonder veel luxe of wasgelegenheid. Er moest veel worden geïmproviseerd. Maar het zal straks duidelijk worden dat het dit allemaal waard is geweest.

Het bestuur houdt u via deze website op de hoogte over de ontwikkelingen en de exacte datum van de opening, die groots zal worden aangepakt.

Patricia Stam in het ziekenhuis

Soms gebeuren er dingetjes die niet altijd bekend zijn bij onze leden. Zo is Patricia Stam al enige tijd niet inzetbaar voor haar vrijwillige werk in de barcommissie, waarbij ze aanzienlijk meer deed (doet) dan alleen schema’s op te stellen om de barbezetting in orde te krijgen.

[caption id="attachment_5295" align="alignright" width="150"]Patricia Stam nog even uitgeschakeld Patricia Stam nog even uitgeschakeld[/caption]

Patricia tobt al maanden met ernstige problemen aan haar heup. Daarnaast is ze ook nog diabetespatiente. Dat weerhoudt haar niet om zowel in haar werk als in het vrijwilligersgebeuren bij onze vereniging met veel energie zaken op te pakken. Maar een combinatie van haar klachten deed haar de afgelopen dagen plotseling in het ziekenhuis belanden. We wensen haar vanaf deze plaats namens alle leden heel veel sterkte en een voorspoedig herstel!

Wim en Nel hebben een nieuwe keuken...

Ja, dan denk je, een nieuwe keuken??? Niks van gezien bij VDL. Sterker zelfs, hij was dicht vandaag! Maar we nemen u even mee naar de privesituatie van het ijzersterke keukenduo Wim en Nel van Beijeren. Ze hebben na vele jaren hun flat aan de Bilderdijklaan mogen inruilen voor een fraaie woning in de Dijkpolder. Een echt huis met een tuin en dus ook een nieuwe keuken! En daar zal Wim zich wel weer thuis voelen...

[caption id="attachment_1213" align="aligncenter" width="640"]Wim en Nel gouden horecaduo Wim en Nel gouden horecaduo[/caption]

We wensen deze beide kanjers heel veel geluk in hun nieuwe woning en gunnen hen de mooie woonruimte op alle manieren.

 

 

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

 • Windmill
  Windmill
 • Huijzer en Renzen advocaten
  Huijzer en Renzen advocaten
 • Hotel Maassluis
  Hotel Maassluis
 • Van Kortenhof
  Van Kortenhof
 • Smit Maassluis BV
  Smit Maassluis BV
 • FDC Putman
  FDC Putman
 • NDS
  NDS
 • Lassooij en Partners
  Lassooij en Partners
 • Rabobank
  Rabobank
 • Manege Middenhof
  Manege Middenhof
 • P. Looije
  P. Looije
 • Lely Industries
  Lely Industries
 • Marien van Eijmeren
  Marien van Eijmeren
 • Byonda Kroon Fotografie
  Byonda Kroon Fotografie
 • Solutions Uitzendbureau
  Solutions Uitzendbureau
 • Accept Systems
  Accept Systems
 • Alfa Grieks Restaurant
  Alfa Grieks Restaurant
 • Pro Intermediair
  Pro Intermediair
 • Jip Regtop Fysiotherapie
  Jip Regtop Fysiotherapie
 • Hoek Glas
  Hoek Glas
 • Funny Kids Store
  Funny Kids Store
 • Combinatie Civiele Technieken BV
  Combinatie Civiele Technieken BV
 • Johan van Balen BV
  Johan van Balen BV
 • HBI Installaties
  HBI Installaties
 • Dierenboetiek Zwarte Zee
  Dierenboetiek Zwarte Zee
 • VHC Kreko Moerdijk
  VHC Kreko Moerdijk
 • Van Stenis Notarishuis
  Van Stenis Notarishuis
 • SH Global Shipping
  SH Global Shipping
 • Vecom
  Vecom
 • Meuva BV
  Meuva BV
 • Schilderwerken Wim Brouwer
  Schilderwerken Wim Brouwer
 • Klasmann-Deilmann Benelux
  Klasmann-Deilmann Benelux
 • Eetcafe De Dijk
  Eetcafe De Dijk
 • Sportcentrum Life
  Sportcentrum Life
 • Allport Netherlands
  Allport Netherlands
 • M&M Tomaello
  M&M Tomaello
 • Automobielbedrijf Noorddijk
  Automobielbedrijf Noorddijk
 • Kugeko
  Kugeko
 • Argeweb
  Argeweb
 • Euro Products
  Euro Products
 • Van Dijk Maasland BV
  Van Dijk Maasland BV
 • Multikeukenenbad.nl
  Multikeukenenbad.nl
 • Hooymeijer
  Hooymeijer
 • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  Wissenburg Jacht & Autobedrijf
 • RM Coatings
  RM Coatings
 • Toll
  Toll
 • De Salon
  De Salon
 • Rookvrije Generatie
  Rookvrije Generatie
 • Delta Dierenartsen
  Delta Dierenartsen
 • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  Patisserie Chocolaterie Holtkamp
 • Staelduinsebos
  Staelduinsebos
 • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
 • Restaurant De Ridderhof
  Restaurant De Ridderhof
 • Bouwbedrijf Borsboom
  Bouwbedrijf Borsboom
 • Wens Uitzendbureau
  Wens Uitzendbureau
 • Rene Verhagen Schilderwerken
  Rene Verhagen Schilderwerken
 • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
 • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
 • Verhagen Vastgoedonderhoud
  Verhagen Vastgoedonderhoud
 • Slier & Partners
  Slier & Partners
 • Wallcare
  Wallcare
 • ING
  ING
 • Dairco
  Dairco
 • Slager en Zandbergen Transport
  Slager en Zandbergen Transport
 • Arrow Grafitotaal
  Arrow Grafitotaal
 • Jété woonidee
  Jété woonidee
 • Heineken
  Heineken
 • Ernst Abbas
  Ernst Abbas
 • IJdo Financiële Dienstverlening
  IJdo Financiële Dienstverlening