GER VAN DUIKEREN WAS EEN SIERLIJKE TOPVERDEDIGER VAN VDL 1

GER VAN DUIKEREN WAS EEN SIERLIJKE TOPVERDEDIGER VAN VDL 1

Tot onze grote droefenis heeft het bericht ons bereikt dat voormalig eerste elftal-speler van VDL Ger van Duikeren is overleden. Ger heeft een kort ziekbed gehad en is 74 jaar geworden.

[caption id="attachment_5011" align="aligncenter" width="1024"]Ger van Duikeren, 5e van rechts staand, tussen Leo vd Maarel (r.) en Cees Koudijzer (l.) in. Dit was een geweldig eerste elftal in de jaren zestig. Ger van Duikeren, 5e van rechts staand, tussen Leo vd Maarel (r.) en Cees Koudijzer (l.) in. Dit was een geweldig eerste elftal in de jaren zestig.[/caption]

Soms hebben voetballers ook de sympathie door de mens die ze buiten het veld waren. Ger van Duikeren was zo'n man. We genoten van hem als voetballer in de hoofdmacht van VDL, waarin hij die markante persoonlijkheid was in het centrum van de defensie. Sierlijk, zoals u wellicht al kunt zien op de wijze waarop hij op de elftalfoto staat. Fysiek sterk en in alle opzichten ook een man met visie in het veld.

Uitstraling 

Door zijn uitstraling vormde hij samen met Leo van der Maarel, de man die nog altijd zeer actief is binnen onze vereniging en al net zo'n sierlijke voetballer was, vaak een goed koppel. VDL heeft jarenlang genoten van de prestaties die Ger leverde. Hij was loyaal aan zijn club en aan zijn teamgenoten.

[caption id="attachment_5013" align="aligncenter" width="584"]Ger, links, en Leo. Een prachtig koppel in die jaren Ger, links, en Leo. Een prachtig koppel in die jaren[/caption]

Daarnaast zorgde Ger voor vermaak in de kleedkamer, had hij een vrolijke kijk op veel zaken en was hij een garantie voor gezelligheid. Eigenlijk kende bijna iedereen hem, misschien zonder altijd zijn achtergrond te kennen, in Maassluis. Want Ger was ook nog die vrolijke postbode, die menige wijk heeft gelopen. 

In die jaren, voor wie niet de diepe geschiedenis van onze club kent, werkte zo'n beetje de halve club bij de PTT. Menige postbode stond op zondag in het eerste elftal opgesteld. Cees Koudijzer, Gommert van Ast, Jan Rijpsma, Jan van Altena, later Henny Brinkman, en zo kun je nog een hele rij vol maken.

Voetbal in lager elftal

Na zijn sportieve carrière was Ger nog jarenlang speler in de lagere elftallen en genoot hij op zondagmorgen van het recreantenvoetbal met oud-spelers van het eerste. Met onder meer Leo van Leeuwen, de vader van oud-sponsor Edwin van Leeuwen, vermaakte hij zich kostelijk in de kleedkamer als hij weer een flesje jenever in een oude krant van een voetbaltas ontdekte. De mannen namen gewoon een neutje na het laatste fluitsignaal.

Menige speler bewaart ook ook geweldige herinneringen aan Ger als jeugdleider en jeugdcoach. Hij wist een ploeg bij elkaar te houden, hield van gezelligheid met zijn jongens en aan het eind van het seizoen had je het gevoel dat je een wereldtijd bij Ger had gehad.

Vlaggen halfstok en minuut stilte

Ger van Duikeren bleef trouw aan VDL en is meer dan 60 jaar lid van onze vereniging gebleven. Uit waardering en eerbied voor Ger hebben wij sinds vrijdag de vlaggen half stok hangen en zal het eerste elftal bij de uitwedstrijd tegen Kethel Spaland op zaterdag een minuut stilte houden vooraf.

Zodra wij informatie hebben over de condoleance en de uitvaartplechtigheid zullen wij die updaten onderaan dit bericht. Belangstellenden en vrienden van Ger verzoeken wij daarom deze website in de komende dagen opnieuw te bezoeken.

UPDATE UITVAART GER

De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 februari om 16.00 uur.
Adres:
De Hooge Zeedijk 100 te Maassluis

Na afloop van de plechtigheid is er een samenzijn aldaar en gelegenheid om de familie te condoleren.
Stuurt U liever een kaart naar de familie?

Willem Pijpenplein 33, 3144 BM Maassluis.

 

Hoofdsponsoren

solutions

 

verhagen

Sponsors

 • RM Coatings
  RM Coatings
 • FDC Putman
  FDC Putman
 • Multikeukenenbad.nl
  Multikeukenenbad.nl
 • Wissenburg Jacht & Autobedrijf
  Wissenburg Jacht & Autobedrijf
 • Lely Industries
  Lely Industries
 • Lassooij en Partners
  Lassooij en Partners
 • VHC Kreko Moerdijk
  VHC Kreko Moerdijk
 • Hooymeijer
  Hooymeijer
 • De Salon
  De Salon
 • Jété woonidee
  Jété woonidee
 • Wallcare
  Wallcare
 • Euro Products
  Euro Products
 • Eetcafe De Dijk
  Eetcafe De Dijk
 • Manege Middenhof
  Manege Middenhof
 • Jip Regtop Fysiotherapie
  Jip Regtop Fysiotherapie
 • Wens Uitzendbureau
  Wens Uitzendbureau
 • Klasmann-Deilmann Benelux
  Klasmann-Deilmann Benelux
 • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
 • Heineken
  Heineken
 • Johan van Balen BV
  Johan van Balen BV
 • Dierenboetiek Zwarte Zee
  Dierenboetiek Zwarte Zee
 • Meuva BV
  Meuva BV
 • Smit Maassluis BV
  Smit Maassluis BV
 • Delta Dierenartsen
  Delta Dierenartsen
 • Patisserie Chocolaterie Holtkamp
  Patisserie Chocolaterie Holtkamp
 • Accept Systems
  Accept Systems
 • Allport Netherlands
  Allport Netherlands
 • Byonda Kroon Fotografie
  Byonda Kroon Fotografie
 • Vecom
  Vecom
 • SH Global Shipping
  SH Global Shipping
 • Dairco
  Dairco
 • Rookvrije Generatie
  Rookvrije Generatie
 • Windmill
  Windmill
 • Huijzer en Renzen advocaten
  Huijzer en Renzen advocaten
 • IJdo Financiële Dienstverlening
  IJdo Financiële Dienstverlening
 • Argeweb
  Argeweb
 • Verhagen Vastgoedonderhoud
  Verhagen Vastgoedonderhoud
 • Alfa Grieks Restaurant
  Alfa Grieks Restaurant
 • Solutions Uitzendbureau
  Solutions Uitzendbureau
 • Marien van Eijmeren
  Marien van Eijmeren
 • Van Dijk Maasland BV
  Van Dijk Maasland BV
 • Rene Verhagen Schilderwerken
  Rene Verhagen Schilderwerken
 • Schilderwerken Wim Brouwer
  Schilderwerken Wim Brouwer
 • HBI Installaties
  HBI Installaties
 • Staelduinsebos
  Staelduinsebos
 • Ernst Abbas
  Ernst Abbas
 • Restaurant De Ridderhof
  Restaurant De Ridderhof
 • Van Kortenhof
  Van Kortenhof
 • M&M Tomaello
  M&M Tomaello
 • Bouwbedrijf Borsboom
  Bouwbedrijf Borsboom
 • Hotel Maassluis
  Hotel Maassluis
 • ING
  ING
 • Van Stenis Notarishuis
  Van Stenis Notarishuis
 • Rabobank
  Rabobank
 • Slager en Zandbergen Transport
  Slager en Zandbergen Transport
 • Funny Kids Store
  Funny Kids Store
 • Sportcentrum Life
  Sportcentrum Life
 • Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
  Fonds Schiedam Vlaardingen E.O.
 • Automobielbedrijf Noorddijk
  Automobielbedrijf Noorddijk
 • Hoek Glas
  Hoek Glas
 • Pro Intermediair
  Pro Intermediair
 • NDS
  NDS
 • Toll
  Toll
 • P. Looije
  P. Looije
 • Slier & Partners
  Slier & Partners
 • Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
  Q-salaris - Salarisadministratie & Advies
 • Combinatie Civiele Technieken BV
  Combinatie Civiele Technieken BV
 • Kugeko
  Kugeko
 • Arrow Grafitotaal
  Arrow Grafitotaal